BYD

BYD’nin Yeni PHEV Modeli Seal U DM-i: Uygun Fiyat ve Üstün Performans

BYD, D-SUV segmentindeki yeni şarj edilebilir hibrit (PHEV) modeli Seal U DM-i’yi lansmana özel 2.090.000 TL fiyat etiketiyle satışa sundu. Bu fiyat, açıkçası beklentilerin oldukça altında ve gayet rekabetçi.

Avrupa pazarında ilk kez Türkiye’de tanıtılan PHEV modelin iç ve dış tasarımında, %100 elektrikli modelden sadece ön tampon farklılık gösteriyor.

Seal U DM-i Güçlü Motor ve Elektrikli Performans

Seal U DM-i, 4 silindirli 72 kW gücünde 1.5 litrelik benzinli motor ile 145 kW gücünde elektrikli motoru bir araya getiriyor. Araçta bulunan 18.3 kWh kapasiteli Blade Batarya, WLTP ölçümlerine göre ortalama 80 kilometrelik elektrikli menzil sağlıyor. Şehir içi kullanımda bu menzil 110 kilometreye kadar çıkabiliyor.

Seal U DM-i

Uzun Menzil ve Düşük Tüketim

Seal U DM-i, kombine olarak 1080 kilometrelik toplam menzil sunuyor. Araç, WLTP normlarına göre 100 kilometrede sadece 0.9 litre yakıt tüketimi ile dikkat çekiyor. Bu özellikleriyle, hem çevre dostu hem de ekonomik bir sürüş deneyimi sunuyor.

Seal U DM-i

Elektrikli Araçlara Yönelik Değişikliklerden Dolayı Değişiklik

Seal U’nun elektrikli versiyonunun ilk çeyrekte piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Ancak, elektrikli araçlara yönelik düzenlemeler nedeniyle şarj edilebilir hibrit versiyonu piyasaya sürüldü.

BYD’nin bu yeni modeli, hem tasarımı hem de performans özellikleri ile D-SUV segmentinde dikkat çekici bir seçenek sunuyor. Seal U DM-i, yüksek menzili, düşük yakıt tüketimi ve uygun fiyatıyla kullanıcılarına üstün bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün