Instagram

Instagramdan Video İndirme Nasıl yapılır?

Instagram video indirme kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Bugünkü yazımda instagramdan video indirme nasıl yapılır en kolay yöntemle size açıklayacağım. Ancak bu yol sadece iPhone kullanıcıları için geçerli olup, android telefonlarda uygulanamaz.

Instagram Nedir?

Instagram, fotoğraf ve video paylaşımına odaklanan popüler bir sosyal medya platformudur. Kullanıcılar, profillerinde içeriklerini paylaşabilir, diğer kullanıcıları takip edebilir ve beğeni yoluyla etkileşimde bulunabilirler. 2010 yılında kurulan Instagram, Facebook tarafından satın alınmış ve zaman içinde birçok özellik eklenerek geliştirilmiştir.

instagram

Instagramdan Video indirme nasıl yapılır?

iPhone kullanıcıları için Instagram video indirmek oldukça kolay. Tek bir tuşla instagramdan kolayca video indirebilirsiniz. Bunun için iPhone, iPad ve hatta Ağple Watchlarda bulunan bir özellikten yararlanacağız. “Kestirmeler”

iPhone kestirmeleri, iOS işletim sistemine sahip iPhone’larda kullanıcının belirli görevleri daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayan kısayol komutlarıdır. Kestirmeler uygulaması aracılığıyla oluşturulurlar ve farklı uygulamalar arasında entegrasyon sağlarlar. Örneğin, belirli bir konumun haritasını açmak, belirli bir metni çevirmek veya belirli bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşmak gibi işlemleri tek bir dokunuşla gerçekleştirmek için kestirmeler kullanılabilir.

Oluşturulan kestirmeler sayesinde tel bir tuşla instagramdan video indirebilirsiniz.

Kestirmelerle Nasıl Video İndirilir.

Bunun için şu kestirmeye ihtiyacımız olacak. Yas download kesilmesi ile instagramdan kolayca video indirebilirsiniz.

Bunun için indirmek istediğiniz videoda paylaş butonuna basın.

Daha sonra Yas download seçeneğini tıklayın gerekli izinleri verdikten indirilen video galerinizde sizi bekliyor olacak.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün