Apple Watch

Tesla Sahiplerine Müjde: Apple Watch’la Kontrol Edilebilecek

Tesla sahipleri yakında araçlarını Apple Watch’ları kullanarak kontrol edebilirler, en azından Elon Musk’a göre öyle. Tesla’nın Apple Watch entegrasyonunu ekleyip eklemeyeceğine dair bir sosyal medya sorusuna yanıt olarak, Musk “Elbette” yanıtını verdi.

9toMac’in haberine göre; Tesla sahipleri Apple Watch ile araçlarına erişim noktasında çeşitli avantajlara sahip olabilirler. Tesla’nın bunu gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceği henüz bilinmiyor. Bu özelliğin ne zaman eklenebileceğine dair bir zaman çizelgesi de yok. Aslında, bu özellik Musk’ın X platformunda bir kullanıcının gönderisinin altına yorum yapmasıyla gündeme geldi.

tesla company

Tesla Sahiplerinden Talep Var

Kullanıcılar, Apple Watch uygulaması ile Tesla sahiplerinin araçlarını kilitlemelerine ve multimedyada değişiklikler yapmalarına, araçlarını uzaktan başlatmalarına ve daha fazlasını yapmalarına olanak tanımasını istiyorlar. Ancak yine de, Tesla’nın bu konuda neler planladığı henüz bilinmiyor.

Tesla için bir Apple Watch uygulaması hala çıkmış değil. App Store’da Tesla araçları kontrol edebileceğiniz Apple Watch için birkaç üçüncü taraf uygulama bulunmaktadır, bunlar arasında Tessie ve Stats bulunmaktadır.

Kaynak

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün