BlogÜrün İncelemeleri

Sahte Bosch Silecek Yerine Aero Plus Silecek

Arabacı adamlar araçlarına gözü gibi bakmayı bilir. Sürekli araştırıp en iyi ürünleri araçlarına almanın yollarını ararlar. Aero Plus Silecek’te almanız gereken fiyat performans ürünlerinden birisi. Bu yazımda Skoda Scala aracım için aldığım, satış sitelerinde sıkça gördüğümüz uygun fiyatlı Aero Plus sileceği inceleyeceğiz.

Silecek konusu ayrı bir mevzudur. Kaliteli almazsanız ses yapar, kalitelilerde çok para. Ayrıca internete veya piyasada kaliteli diye satılan Bosch marka sileceklerin yarısı artık sahte. Geçen sene aldığım silecek 4 ay sonra yırtılmaya başlamıştı.

Bende Aero Plus sileceği meşhur bir siteden yorumlara bakarak aldım. Fiyatının oldukça düşük olmasından dolayı başta çelişkilerim de yok değildi. Ancak 135 liraya kargo dahil fiyatı olunca denemekten zarar gelmez diyerek almaya karar verdim.

Yorumlarda herkes gayet memnun olduğu belirtmişti. Silecek gelir gelmez denemeye karar verdim. İçinden neredeyse her araca uyumlu başlık çıkıyor. Mevcut sileceğinize bakarak size uygun başlığı seçebilirsiniz.

Montajı zor mu?

Daha önceden silecek takıp çıkardıysanız basitçe yapabilirsiniz. Uyumlu başlığınızı bulduktan sonra ilk başta silecek başlığını takacağınız sileceğe monte etmeniz gerekiyor. Montajı tamamladıktan sonra eski sileceğinizi çıkarın ve yenisini takın. Benim aracımda silecekler servis moduna almadan kaldırılamıyor. Bu arada Skoda Scala araçlarda aracınızın sileceğini servis moduna almak için şu yolları izleyin:

Aracınızın kontağını açın( frene basmadan) daha sonra kapatın, aracın ışıkları söndükten sonra silecek kolunu aşağı doğru çekin. Sileceklerin yukarı kalkıp sabit kaldığını görebilirsiniz.

Sileceklerin montajını yaparken dikkat etmeniz gereken konulardan birisi hiç şüphesiz silecek kollarına zarar vermemektedir. Eğer silecek takıp çıkarmaktan anlamıyorsanız uzman kişilere danışabilirsiniz.

Sileceğe ulaşmak için şu linke tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün