OtomotivPassat Variant

VW Passat Variant Geldi: Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

VW Passat Variant’ı bugün itibariyle satışa sundu. 2.4 Milyondan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Yeni Passat Variant bir çok yeniliği beraberinde getiriyor. Sedan kasası ile ülkemizde oldukça fazla sevilen bu araç, artık sadece SW kasası ile satışta olacak. Skoda Superb ise sedan versiyonla devam kararı aldı. Bu değişikliklerle beraber artık Skoda Suberb sedan sınıfında rakipsiz kalacak gibi görünüyor.

Yeni Skoda Superb vs VW Passat Variant

Yeni Passat Variant geçtiğimiz Ağustos ayında tanıtılmıştı. Elektirikli modellere benzerliğiyle dikkat çeken yeni modelde ID.4 tasarım öğelerini görmek mümkün. Ön kısımda panjur ve far grubunda önemli değişiklikler var. Önceki yıllarda ülkemizde satışa sunulan T-Cross ve Taigo modellerinden alışık olduğumuz bir arka tasarıma sahip Passat Variant’ta en önemli değişiklikler iç mekanda yaşanmış. Multimedya ekranı daha büyük ve kullanışlı hale gelmiş. Konsolda ise elektirikli modellere gönderme var. Ambiyans ışıklarıyla bezeli ön konsol daha şık ve teknolojik hale getirilmiş.

VW Passat Variant İç Tasarımdaki Yenilikler

Analog ekranlara artık veda ediyoruz. 10.25 dijital gösterge bütün Variant modellerinde standart olarak gelecek. Adıyla neredeyse eş anlamlı hale gelmiş konfor elemanları ise artık daha çok bizimle birlikte. Ergo konfor özelliğine sahip koltuklar kullanıcıların talep ve isteklerine göre tercih edilebilecek.

Motorlarda ise artık hafif hibrit desteğine sahip 1.5 eTSI seçenekler arasında yer alacak. 148 hp güç üretecek bu motor ülkemizde en çok satacak motorlardan biri olacaktır. 2.0 TSI ve 2.0 dizel seçenekleri dört çeker özelliğiyle alınabilecek. Yeni VW Passat Variant bütün motor seçeneklerinde 7 ileri DSG şanzıman ile sunulacak.

Siz yeni Passat Variantı nasıl buldunuz. Sadece station vagon kasa tipiyle gelecek Passat Türkiye’de satar mı yoksa meydan Superb’e mi kalır?

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün