BMWOtomotiv

Borusan Next: İkinci El Otomobil Pazarında Yenilikçi Güç

Borusan Otomotiv Grubu, ikinci el araç alım-satım platformu Borusan Next’i faaliyete geçirdi. Kendi konumlarında, ikinci el ürün alım-satımı, takas ve finansman ile sigorta çözümleri sunan bu platform, ilk şubesini İstanbul’da açtı. Yakında Ankara’da bir şube açılması da planlananlar arasında.

Borusan Next: Güvenilir İkinci El Araç Satışı

Borusan Next, markası ve modeli için detaylı kontrollerin yapıldığı, araç devirlerinin ve lisanslarının takip edilerek sunulduğu ikinci el araç satışlarında önemli bir yere sahip olması hedefleniyor. Takas hizmetinde ise ekspertiz ve detaylı kontroller yapılarak müşterilerin kurumsal bir firmadan uygun fiyatlı araçlar alması hedefleniyor.

Borusan grubunda halihazırda satışta olan markalardan; BMW, MINI, Jaguar, ve Land Rover gibi otomobil markalarının yanı sıra diğer marka otomobillerinde satışı hedefleniyor.

Uzman Finansman Destek Ekibi ile Özel Ödeme Koşulları

Satış hizmetine ek olarak, çeşitli ve uygun ödeme koşulları sunmak için uzman destek ekipleriyle iş birliği halinde olduklarını açıklayan Borusan CEO’su Hakan TİFTİK, İkinci el araba almak isteyenlerin güven problemi yaşadığını belirterek, müşterilerin kurumsal firmalardan ikinci el araba almak istediklerini ifade etti. Borusan Next, haftanın 7 günü boyunca kesintisiz hizmet sağlıyor. İstanbul’da halihazırda Samandıra’da bir şubesinin açıldığı belirtilen yeni girişimin ikinci şubesinin Kağıthane’de açılacağı, kısa bir süre sonra ise Ankara Balgat’ta bir şube açılması planlanıyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün